Goed onderhouden charme camping met zwembad gelegen aan de rivier de Lot in Occitanië.

Algemene gegevens

Staanplaatsen: 90
Huuraccommodaties: 26
Kampeerterrein: 5 ha
Hoogte: 100 m

Camping Les Vignes

Camping Les Vignes in Puy l’Evêque is een charme camping met zwembad gelegen aan de rivier de Lot in Occitanië. Op de middelgrote charme camping (65 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie camperplaatsen, chalets, gîtes, huurtenten en kampeerplaatsen te huur. Het groene kampeerterrein heeft plaatsne met grasland, harde ondergrond en voldoende schaduw. Camping Les Vignes beschikt over animatie, campingwinkel, internettoegang, parkeren, speeltuin en zwembad. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping aan de rivier de Lot

Sfeervol kamperen op Camping Les Vignes in het rustieke landschap van de Lot is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, fietsen, kanoën, mountainbiken, paardrijden en wandelen. Camping Les Vignes (Lot) is de ideale vakantiebestemming voor actieve vakantie, cultuurliefhebbers, gastronomische vakantie, gezin met jonge kinderen, kindvriendelijke vakantie, levensgenieters, rustzoekers, strandvakantie, vakantie aan het water, vriendenvakantie, wijnliefhebbers, zomervakantie en zwemliefhebbers.

Camping Les Vignes (Lot)

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Puy l'Evêque

Le Méroué
46700 Puy l’Evêque

+33 (0)6 88 10 83 01
Engels, Frans, Italiaans, Spaans
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

Voeg beoordeling toe

Hierbij verklaar ik dat mijn recensie gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.