Algemene gegevens

Staanplaatsen: 30
Huuraccommodaties: 4
Kampeerterrein: 3 ha
Hoogte: 550 m

Domaine Les Teuillères

Domaine Les Teuillères in Lacam-d’Ourcet ligt in het hart van de Jardin du Ségala, een deel van de landstreek Quercy in het departement de Lot, vlakbij de Dordogne. Rondom ons oude landhuis met chambre d’hôtes liggen de kampeervelden en bevinden zich twee unieke gîtes. De kampeerplaatsen zijn verdeeld over vier velden, allemaal met fantastisch uitzicht op het meer of op de omringende heuvels. Sinds eind 2014 wonen wij, Guido en Lizeth met onze zonen in het gehuchtje Les Teuillères. Inmiddels is er een groot verwarmd zwembad en volleybal-/badmintonveld gerealiseerd. Tafeltennistafels en trampoline geplaatst en een grote jeu de boulesbaan aangelegd, waar regelmatig een concours op gespeeld wordt. Aan het eind van de middag bestaat er de mogelijkheid voor een aperitief of lekker ijsje op ons terras. We bakken regelmatig heerlijke pizza’s in onze houtoven in het bakhuis. Elke dag zorgen we voor vers brood.

Chambres d’hôtes en gîtes Domaine Les Teuillères

Bij Domaine Les Teuillères huurt u ook een gastenkamer (chambres d’hôtes). Daarnaast zijn er twee gîtes te huur. In de rustieke Bed and Breakfast zijn twee kamers beschikbaar; kamer Fleur de Lis en kamer Lilas. De kamers zijn stijlvol ingericht en bevinden zich in de zijvleugel van het landhuis. Elke kamer heeft een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel. U kunt gebruik maken van een koffiezetapparaat en waterkoker. Een handdoekenpakket is aanwezig.

Vakantie in de Lot

Lac du Tolerme is het grootste meer van de Lot. Er is onder andere een zandstrand met speeltuin. Bootjes, waterfietsen en kano’s zijn te huur. In het hoogseizoen worden veel activiteiten georganiseerd zoals: pony rijden, boogschieten, disco golf, aqua gym, volleybal- en voetbaltoernooi, kegelspel en is het zwemgedeelte met surveillance. Een meer waar ook veel Fransen uit de omgeving komen en niet alleen om te zwemmen of vissen, maar voor een potje jeu de boules of voor een picknick.  Bereikbaar in 15 minuten te voet vanaf de camping of nog geen vijf minuten met de auto. Gratis toegang en voldoende parkeergelegenheid.

De omgeving is hier werkelijk prachtig. Supermarkt op 6 kilometer. Saint Céré, Figeac, Aurillac, Rocamadour, Saint Cirque Lapopie en Conques zijn de dichtstbijzijnde stadjes om te bezoeken. Drie “Les plus beaux villages de France” Loubressac, Carennac en Loubressac zijn met circa 30 minuten autorijden bereikbaar. De Lot is een departement gelegen in de Midi-Pyrénées in het zuidwesten van Frankrijk. De Lot ligt tussen het departement Dordogne en de Cantal. Ontdek tijdens uw vakantie de kalk hoogvlakten (de Causses). Het gebied wordt doorsneden door diepe dalen die de rivieren de Lot, Dordogne en de Célé door de eeuwen heen hebben uitgesleten. In het kalkgesteente zijn talloze grotten te bewonderen, sommige met voorhistorische schilderingen, zoals de grotten van Pech Merle. U kunt hier getuige zijn van de lange geschiedenis van de mens met zijn pre historische rotsschilderingen, Keltische grafmonumenten, middeleeuwse stadjes, kloosters en kastelen.
U kunt er urenlang wandelen, genietend van de mooie natuur, rust en ruimte, slenteren over de vele gezellige marktjes en brocantes en genieten van al die lekkere gerechten die deze streek u te bieden heeft.

Boek Domaine Les Teuillères bij een van onze partners:

Laagseizoen Middenseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats €21 €24.50 €29.00 per dag
Extra persoon €7 €7 €7 per dag
Kind 2-9 jaar €5 €5 €5 per dag
Hond (gratis) €0,00 €0,00 €0,00 per dag
Kamer 2 personen €60 €60 €65 per dag
Kamer 2 personen €380 €380 €490 per week
Gîte 4 personen €455 €504 €693 per week
Gîte 6 personen €595 €651 €889 per week

Domaine Les Teuillères

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Lacam-d'Ourcet

Lieu-dit Les Teuillères
Route lac de Tolerme
46190 Lacam-d’Ourcet

+33 (0)5 65 11 90 55
Duits, Engels, Frans, Nederlands
begin april - half oktober
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

Een review achterlaten

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.