Camping Les Trois Sources
Camping Les Trois Sources in Calviac is een charme camping met zwembad gelegen aan een rivier in het departement de Lot (Occitanië). Op de middelgrote charme camping (61-150 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie bungalowtenten, chalets, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het groene kampeerterrein heeft plaatsen met bosgrond, grasland en voldoende schaduw. Camping Les Trois Sources beschikt over animatie, internettoegang, kleuterbad, speeltuin, zwembad en een zwemvijver. Op de camping zijn honden toegestaan. Heb je een keer geen zin om te koken dan kun je terecht in het sfeervolle restaurant.
Charme camping aan een rivier in de Lot
Sfeervol kamperen op Camping Les Trois Sources in het rustieke landschap van de Lot is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, fietsen en kanoën. Camping Les Trois Sources is de ideale vakantiebestemming voor avontuurlijk vakantie, kindvriendelijke vakantie, kleinschalig, levensgenieters en rustzoekers.
We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Schrijf een review.