Rustige charme camping met zwembad gelegen aan een rivier in het departement de Lot (Occitanië).

Algemene gegevens

Staanplaatsen: 47
Huuraccommodaties: 53

Camping Les Trois Sources

Camping Les Trois Sources in Calviac is een charme camping met zwembad gelegen aan een rivier in het departement de Lot (Occitanië). Op de middelgrote charme camping (61-150 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie bungalowtenten, chalets, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het groene kampeerterrein heeft plaatsen met bosgrond, grasland en voldoende schaduw. Camping Les Trois Sources beschikt over animatie, internettoegang, kleuterbad, speeltuin, zwembad en een zwemvijver. Op de camping zijn honden toegestaan. Heb je een keer geen zin om te koken dan kun je terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping aan een rivier in de Lot

Sfeervol kamperen op Camping Les Trois Sources in het rustieke landschap van de Lot is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, fietsen en kanoën. Camping Les Trois Sources is de ideale vakantiebestemming voor avontuurlijk vakantie, kindvriendelijke vakantie, kleinschalig, levensgenieters en rustzoekers.

We hebben een aantal opties voor Camping Les Trois Sources voor je op een rijtje gezet:

Camping Les Trois Sources

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Calviac

Calviac
46 Lot Vallée de la Dordogne

+33 (0)5 65 33 03 01
Engels, Frans
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

Een review achterlaten

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.