Alle foto's

Camping Le Clos Bouyssac

Dit paradijsje Camping Le Clos Bouyssac ligt direct aan de rivier de Lot, juist ten zuiden van de Dordogne. De rivier is een echte speelrivier om in te drijven, dobberen, zwemmen en varen. Vanaf je eigen staanplaats aan de rivier kun je je hengel uitgooien, dus vissen met je gezin bij je. Heerlijk geschikt voor gezinnen die van leven en spelen in de natuur houden. Op het kampeerterrein liggen 63 kampeerplaatsen en 9 huuraccommodaties.

Ruime kampeerplaatsen

De kampeerplaatsen zijn geschikt voor kampeerders met tent, caravan en camper, en veel van deze plaatsen liggen direct aan de rivier. Er zijn chalets, ingerichte luxe safaritenten met echte bedden en direct aan de rivier de Bell tenten met echte bedden, te huur. De camping beschikt over een groot zwembad waar ook baantjes in kunnen worden gezwommen, peuterbad, speeltuin en een sportterrein. Er is een gezellige familiale sfeer op de camping. Wil je een terrasje pakken? Er is keuze uit drie. Tessa beheert de keuken van de camping. Heerlijke en toch gezonde maaltijden, ook vegetarisch, met zoveel mogelijk biologische ingrediënten. Zin in snacken? Kan ook. Er is een heerlijke handgemaakte hamburger of handgemaakt pizza met verse groenten. Gezellig buiten op het terras of in het kleine restaurant met open haart.

Sfeervol kamperen in de Lot

Camping Le Clos Bouyssac ligt in de vallei van de Lot, aan de gelijknamige rivier de Lot. Te midden van heuvels, bossen, wijngaarden en piepkleine stadjes aan de meanderende rivier. Wijnproeven is hier tot een kunst verheven. Er zijn volop kastelen, grotten enzovoort om te bekijken. Het is een fantastische plek om mooie wandelingen en fietstochten te maken. In de rivier kun je kanoën of zwemmen vanaf het eigen strand, hoe leuk is dat! Kortom, alles voor een actieve vakantie op Camping Le Clos Bouyssac.

Maar je kunt natuurlijk ook gewoon een boek lezen op een luie stoel, onder de bomen aan de rivier 🙂

Overige information van deze accommodatie

Beschikbaarheid & prijzen
We hebben de beste opties voor Camping Le Clos Bouyssac voor je op een rij gezet:

Camping Le Clos Bouyssac
Frankrijk Occitanië Lot Touzac

Camping Le Clos Bouyssac, 46700 Touzac

Engels, Frans, Nederlands

Contactformulier

  • Abonneer je gratis op onze nieuwsbrief en ontvang als eerste de leukste charme campings en beste aanbiedingen in je inbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

2 Reviews

Schrijf een review
  1. Sfeervolle camping in de Lot

    Wij hebben afgelopen juni 023 erg genoten in onze tent op le Clos de Bouyssac. De camping werd beheerd door zeer gemotiveerde, vriendelijke, hulpvaardige en gastvrije eigenaren voor wie geen moeite teveel was, die zeer toegankelijk waren en direct acteerden op gebreken of kapotte installaties. Over de sfeervolle camping zelf niets dan lof: prachtige ruime en goed beschaduwde plaatsen aan de rivier, met overal goede Wifi verbinding. Het hoofdtoiletgebouw was modern ingericht(contactvrij doortrekken) en werd goed schoon gehouden. Naar ik vernam stonden er nog aanpassingen op het programma. Verder was er een gezellige bar, restaurant/terras met heerlijke maaltijden verzorgd door de lieftallige Tessa en opgediend door gastvrije (mede) eigenaar Rutger. De hele crew heeft onze 14 daagse verblijf tot een heerlijke vakantie gemaakt, waarvoor dank.

  2. Kleine gezellige camping

    Mooie leuke kleine gezellige camping. Midden in de natuur aan de lot. Super lieve hard werkende eigenaren die je met alles helpen/meedenken. Waardoor je niet zomaar een nummer bent. De safari tent was prima en heel leuk. Zoon van 2 heeft zich prima vermaakt. Mooi schoon zwembad. Wij komen hier zeker terug!

We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Schrijf een review.

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe