Algemene gegevens

Staanplaatsen: 73
Huuraccommodaties: 12
Kampeerterrein: 5 ha
Hoogte: 50 m

Camping Le Clos Bouyssac

De rustige charme camping Le Clos Bouyssac ligt aan de rivier de Lot in de regio Occitanië. In de rivier kunt u prima zwemmen, varen of vissen. Een verblijf op deze camping is ideaal voor fanatieke vissers en gezinnen met (jonge) kinderen. Op het kampeerterrein liggen 65 kampeerplaatsen en 11 huuraccommodaties.

Ruime kampeerplaatsen

De kampeerplaatsen zijn geschikt voor kampeerders met tent, caravan en camper. Er zijn chalets, ingerichte tenten en gîtes te huur voor de kampeerder die wat meer van luxe prefereren. Een aantal kampeerplaatsen grenzen aan de rivier. De camping beschikt over een zwembad, peuterbad, speeltuin en een sportterrein. Er heerst een goede familiale sfeer op de camping en er is een gezellige eetgelegenheid. Heb je geen zin om te koken? Dan kan je aanschuiven bij het restaurant op de camping voor een lekkere maaltijd.

Sfeervol kamperen in de Lot

Camping Le Clos Bouyssac ligt in een prachtige omgeving en wordt omgeven door bomen, uitgestrekte velden en wijngaarden. Het is een fantastische plek om mooie wandelingen en fietstochten te maken. In de rivier kun je kanoën of zwemmen vanaf het eigen strand. Kortom, beleef een actieve vakantie op camping Le Clos Bouyssac.

Boek Camping Le Clos Bouyssac bij een van onze partners:

Laagseizoen Middenseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats €16,50 €19,50 €26,60 per dag
Extra persoon €4 €5 €6,50 per dag
Kind 1-10 jaar €2 €2 €4,50 per dag
Hond €1,75 €1,75 €1,75 per dag
Elektriciteit 10A €4 €4 €4 per dag
Safaritent 6 pers €315 €580 €900 per week
Houten chalet 5 pers €230 €485 €700 per week
Gîte 5 pers €230 €485 €700 per week

Camping Le Clos Bouyssac

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Touzac

Camping Le Clos Bouyssac, 46700 Touzac

+33 (0)5 65 36 52 21
Engels, Frans, Nederlands
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

1 Beoordeling

Review schrijven
  1. Kleine gezellige camping

    Mooie leuke kleine gezellige camping. Midden in de natuur aan de lot. Super lieve hard werkende eigenaren die je met alles helpen/meedenken. Waardoor je niet zomaar een nummer bent. De safari tent was prima en heel leuk. Zoon van 2 heeft zich prima vermaakt. Mooi schoon zwembad. Wij komen hier zeker terug!

Een review achterlaten

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.