Alle foto's

Camping La Truffière

Camping La Truffière in Saint-Cirq-Lapopie is een charme camping met zwembad gelegen in de heuvels van de Lot. Op de middelgrote charme camping (65 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De karaktervolle natuurcamping heeft mooie camperplaatsen, chalets en kampeerplaatsen te huur. Het kampeerterrein heeft plaatsen met grasland, een harde ondergrond en schaduw. Camping La Truffière beschikt over animatie, campingwinkel, internettoegang, kleuterbad, speeltuin en zwembad. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping in de Lot

Sfeervol kamperen op Camping La Truffière in het rustieke landschap van de Midi-Pyrénées is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, canyoning, fietsen, kanoën, mountainbiken en wandelen. Camping La Truffière is de ideale vakantiebestemming voor avontuurlijk vakantie, gezin met jonge kinderen, kindvriendelijke vakantie, sportieve vakantie, vakantie in de bergen, vriendenvakantie, zomervakantie.

Overige information van deze accommodatie

Camping La Truffière
Frankrijk Occitanië Lot Saint-Cirq-Lapopie

Lieu dit Pradines, Route départementale 42, 46330 Saint-Cirq-Lapopie

Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans

Contactformulier

  • Abonneer je gratis op onze nieuwsbrief en ontvang als eerste de leukste charme campings en beste aanbiedingen in je inbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Schrijf een review.

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe