Alle foto's

Camping Domaine de la Faurie

Camping Domaine de la Faurie in Séniergues is een charme camping met zwembad gelegen in het departement Lot. Op de middelgrote charme camping (65 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie bungalowtenten, chalets, huurtenten, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het fraaie kampeerterrein heeft plaatsen met grasland en voldoende schaduw. Camping Domaine de la Faurie beschikt over animatie, campingwinkel, internettoegang, kleuterbad, speeltuin, zwembad en is rolstoelvriendelijk. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping in de Lot

Sfeervol kamperen op Camping Domaine de la Faurie in het rustieke landschap van de Lot is ideaal om dit prachtige stukje Occitanië in Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, grotten bezoeken, kanoën, mountainbiken en wandelen. Camping Domaine de la Faurie is de ideale vakantiebestemming voor cultuurliefhebbers, kindvriendelijke vakantie, mindervaliden, natuurliefhebbers, rustzoekers, sportieve vakantie, vakantie in de bergen, vriendenvakantie, zomervakantie.

Overige information van deze accommodatie

Camping Domaine de la Faurie
Frankrijk Occitanië Lot Séniergues

46240 Séniergues

Engels, Frans

Contactformulier

  • Abonneer je gratis op onze nieuwsbrief en ontvang als eerste de leukste charme campings en beste aanbiedingen in je inbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Schrijf een review.

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe