Mooie charme camping met zwembad gelegen in het departement Lot.

Algemene gegevens

Staanplaatsen: 64
Huuraccommodaties: 30
Kampeerterrein: 27 ha
Hoogte: 333 m

Camping Domaine de la Faurie

Camping Domaine de la Faurie in Séniergues is een charme camping met zwembad gelegen in het departement Lot. Op de middelgrote charme camping (65 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie bungalowtenten, chalets, huurtenten, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het fraaie kampeerterrein heeft plaatsen met grasland en voldoende schaduw. Camping Domaine de la Faurie beschikt over animatie, campingwinkel, internettoegang, kleuterbad, speeltuin, zwembad en is rolstoelvriendelijk. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping in de Lot

Sfeervol kamperen op Camping Domaine de la Faurie in het rustieke landschap van de Lot is ideaal om dit prachtige stukje Occitanië in Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, grotten bezoeken, kanoën, mountainbiken en wandelen. Camping Domaine de la Faurie is de ideale vakantiebestemming voor cultuurliefhebbers, kindvriendelijke vakantie, mindervaliden, natuurliefhebbers, rustzoekers, sportieve vakantie, vakantie in de bergen, vriendenvakantie, zomervakantie.

Camping Domaine de la Faurie

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Séniergues

46240 Séniergues

+33 (0)5 65 21 14 36
Engels, Frans
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

Laat een recensie achter

Hierbij verklaar ik dat mijn recensie gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.