Camping Moulin du Périé

Camping Moulin du Périé in Sauveterre-la-Lémance is een charme camping met zwembad gelegen aan een meer op het platteland van de Lot-et-Garonne. Op de grote charme camping (151 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie chalets, huurtenten, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het groene kampeerterrein heeft plaatsne met een harde ondergrond en voldoende schaduw. Camping Moulin du Périé beschikt over animatie,speeltuin, zwembad, zwemvijver en is rolstoelvriendelijk. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping aan een meer in de Lot-et-Garonne

Sfeervol kamperen op Camping Moulin du Périé in het rustieke landschap van de Nouvelle-Aquitaine is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, fietsen, grotten bezoeken, kanoën, mountainbiken en wandelen. Camping Moulin du Périé is de ideale vakantiebestemming voor meivakantie, vakantie aan het water, voorjaarsvakantie, vriendenvakantie en de zomervakantie.

Overige information van deze accommodatie

We hebben de beste opties voor Camping Moulin du Périé voor je op een rij gezet:

Camping Moulin du Périé
Frankrijk Nouvelle-Aquitaine Lot-et-Garonne Sauveterre-la-Lémance

Moulin du Périé, 47500 Sauveterre-la-Lémance

Deens, Duits, Engels, Frans, Nederlands
half mei - september

Contactformulier

  • Abonneer je gratis op onze nieuwsbrief en ontvang als eerste de leukste charme campings en beste aanbiedingen in je inbox.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

We zijn benieuwd naar jouw ervaring! Schrijf een review.

Door het delen van je review ga je akkoord met onze Richtlijnen en Gebruiksvoorwaarden.

Blurred map of Europe