Charme camping met zwembad gelegen aan een meer op het platteland van de Lot-et-Garonne.

Algemene gegevens

Staanplaatsen: 132
Huuraccommodaties: 28
Kampeerterrein: 5 ha
Hoogte: 138 m

Camping Moulin du Périé

Camping Moulin du Périé in Sauveterre-la-Lémance is een charme camping met zwembad gelegen aan een meer op het platteland van de Lot-et-Garonne. Op de grote charme camping (151 – 250 plaatsen) kun je helemaal tot rust komen. De natuurcamping heeft mooie chalets, huurtenten, kampeerplaatsen en stacaravans te huur. Het groene kampeerterrein heeft plaatsne met een harde ondergrond en voldoende schaduw. Camping Moulin du Périé beschikt over animatie,speeltuin, zwembad, zwemvijver en is rolstoelvriendelijk. Op de camping zijn honden toegestaan. Heeft u een keer geen zin om te koken dan kunt u terecht in het sfeervolle restaurant.

Charme camping aan een meer in de Lot-et-Garonne

Sfeervol kamperen op Camping Moulin du Périé in het rustieke landschap van de Nouvelle-Aquitaine is ideaal om dit prachtige stukje Frankrijk te ontdekken. Leuke activiteiten in de omgeving van de camping zijn bezienswaardigheden bezoeken, fietsen, grotten bezoeken, kanoën, mountainbiken en wandelen. Camping Moulin du Périé is de ideale vakantiebestemming voor meivakantie, vakantie aan het water, voorjaarsvakantie, vriendenvakantie en de zomervakantie.

Laagseizoen Middenseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats €13,00 €20,40 €26,20 per dag
Extra persoon €4 €5,50 €6 per dag
Kind tot 7 jaar €2 €2 €3 per dag
Hond €2 €3 €4 per dag
Stacaravan 4 p €40 €56 €80 per dag
Stacaravan 6 p €55 €77 €100 per dag

Camping Moulin du Périé

Frankrijk Aquitaine Lot-et-Garonne Sauveterre-la-Lémance

Moulin du Périé
47500 Sauveterre-la-Lémance

+33 (0)5 53 40 67 26
Deens, Duits, Engels, Frans, Nederlands
half mei - eind september
  • Abonneer je nu op de nieuwsbrief en ontvang de leukste charme campings via de e-mail. Mis dit niet!

Een review achterlaten

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.