Alle foto's

Castel Le Château de L’Epervière

Castel Le Château de L’Epervière is een rustige kasteelcamping en charme camping in de Saône et Loire, tussen Beaune en Mâcon in het zuiden van de Bourgogne. De groene camping ligt rond een kasteel uit de 16e tot 18e eeuw en beschikt over ruime kampeerplaatsen, verschillende huuraccommodaties, een binnenzwembad, buitenzwembad en vismeer. Met een restaurant in het kasteel, wijnproeverijen en verschillende voorzieningen voor kinderen combineert de camping het Franse buitenleven met een sfeervol verblijf op een historisch landgoed.

Ruime kampeerplaatsen, stacaravans en kasteelgîtes

De ruime kampeerplaatsen van Château de L’Epervière zijn afgebakend en liggen naar keuze in de zon of schaduw. Daarnaast kun je verblijven in een stacaravan of een van de gîtes in het kasteel. Voor je dagelijkse boodschappen is er een campingwinkel waar je onder andere vers stokbrood kunt halen. In het gastronomische restaurant in het kasteel kun je kennismaken met lokale specialiteiten.

Binnenzwembad, buitenzwembad en wijnproeverijen

Voor waterpret beschikt deze charme camping over een buitenzwembad en een overdekt verwarmd zwembad. Ook zijn er een sauna en bubbelbad. Jonge kinderen kunnen terecht in het peuterbad en de speeltuin. In het hoogseizoen organiseert een meertalige animatrice spelletjes en sporttoernooien in de Kids Club. In de vijver op het terrein mag je zonder visvergunning vissen. Daarnaast worden in de wijnkelder wijnproeverijen gehouden en zijn er concerten met livemuziek op het terras van de bar.

Wijn, gastronomie en cultuur in de Bourgogne

Vanuit Château de L’Epervière kun je verschillende wijngebieden van de Bourgogne ontdekken, waaronder de Côte de Nuits, Côte de Beaune en de nabijgelegen Côte Chalonnaise. Tijdens een fietstocht kun je lokale wijnproducenten bezoeken en hun wijnen proeven. Ook op de camping zelf presenteren wijnproducenten regelmatig hun wijnen. De streek staat daarnaast bekend om specialiteiten zoals kazen, poulet de Bresse en Charolais vlees. Voor een cultureel uitstapje kun je naar Cluny met de ruïnes van de voormalige abdij en het bijbehorende museum. Ook de romaanse kerken van onder andere Laives, Tournus en Chapaize zijn een bezoek waard.

Overige information van deze accommodatie

Bekijk prijzen en beschikbaarheid van Castel Le Château de L’Epervière bij:

Castel Le Château de L’Epervière
Frankrijk Bourgogne-Franche-Comté Saône-et-Loire Gigny-sur-Saône

Rue du Château, 71240 Gigny-sur-Saône

Duits, Engels, Frans, Nederlands

Nu beoordelen

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaar je akkoord te gaan met onze spelregels.

Blurred map of Europe