Camping Verte Vallée, Natuurcamping Vogezen
Camping Verte Vallée is een natuurcamping, het gehele jaar geopend, in de prachtige natuur van de Vogezen vlakbij de stranden van het meer van Longemer en Retournemer. Midden in de beschermde natuur waar u geniet van verschillende buitensporten en watersporten vlakbij de Elzas. Een ideale camping voor iedereen die van rust, natuur en sport houdt. Neem een duik in het verwarmde zwembad of sla een balletje op de tennisbaan van camping Verte Vallée. Op 300 meter van de camping liggen de stranden van de omliggende meren waar het heerlijk vertoeven is aan de waterkant. Ook voor kinderen zijn er leuke activiteiten op camping Verte Vallée zoals de trampolines en het speelveld. In de zomermaanden leven ze zich uit tijdens de gezellige middagen georganiseerd door de Kids Club. Voor het gehele gezin wordt er één keer in de week een actieve thema-avond georganiseerd.
Ontdek de Vogezen vanaf Verte Vallée
In de winter is camping Verte Vallée een prima uitvalsbasis om van de witte pistes af te dalen. De skipistes van La Bresse en Gérardmer liggen op 4 en 8 kilometer afstand van de camping. Zowel de Vogezen als de Elzas, die zich dichtbij bevindt, lenen zich uitstekend voor prachtige wandelingen of ruige mountainbiketochten. In de Elzas vindt u mooie wijngaarden die een bezoek waard zijn. De meren van Longemer en Gérardmer trekken veel watersportliefhebbers aan.
Leuk verblijf gehad met kanttekening
Eco chalet gehuurd. 500 euro (!) borg betaald. Leuk verblijf gehad.
Bij uitchecken werden we echter zeer onaangenaam verrast. Op agressieve toon werd ons duidelijk gemaakt dat we geen afspraak hadden gemaakt voor de uitcheckcontrole. (wisten wij veel). We hebben de accomodatie netjes veegschoon gemaakt en wilden om 10u vertrekken. Bij controle werd echter ieder spatje en vlekje op agressieve wijze aangewezen. We kregen zelfs een bezem naar ons toegworpen omdat het onvoldoende was en er werd dat ze 80 (!) euro zouden inhouden op de borg. ‘en waarom we niet gedweild hadden?’
Toen we al vertrokken waren kregen we zelfs nog een mail over een kapotte pan (die we niet gebruikt hadden) waar ze nog extra 15 euro voor in zouden houden (zie foto). Vrij bijzonder om mee te maken en het lijkt wel een manier om wat extra geld binnen te harken.
Het ergste is nog dat de huisjes blijkbaar niet worden schoongemaakt tussen de verblijven als het ‘op het oog schoon is’. Niet echt een hygienisch idee.
Wij hopen dat ze hier in verbeteren.